Mleko v prahu-rok trajanja

TORTICA  

član od: 5.8.2002

sporočila: 990

tema odprta - 7. mar 2008 15:51 | ogledi: 3.183 | odgovori: 3

Rada bi delala kokosove kroglice oz. rafaelo. V ta namen rabim mleko v prahu. V domaći shrambi imam odprt zavoj, ki je bil sicer dodatno shranjen v neprodušni škatli, ki bi mi prišel prav. A ne vem rok trajanja. Na alu vrečki je odtis 1.1.07. Ne vem ali je to morda datum proizvodnje ali rok trajanja in kakšen je ponavadi rok trajanja tega izdelka. Tisti, ki ga uporabljate morda veste, jaz ga kupim cca 1x/ 5let in ne vem. Izgleda čist v redu a ne bi rada koga zastrupila...Mislim da je od pomurskih mlekarn, po spominu je na škatli narisana steklenica mleka.

gogad  

član od: 28.4.2004

sporočila: 3697

7. mar 2008 16:53

Sem šla prav pogledat,imam ravno tako.Datum je 14 6 2008,na alu.vrečki, kupila sem jo lani septembra. Po moje ,da si za eno leto zamudila. lp goga

Basti  

član od: 11.11.2007

sporočila: 558

7. mar 2008 17:25

Mleko v prahu moraš itak porabit v cca. štirih tednih ko ga odpreš, vsaj tistega, ki ga jaz kupujem za otroka. Tako da raje ne....

lp Saša

TORTICA  

član od: 5.8.2002

sporočila: 990

7. mar 2008 17:52

ja, saj si mislim, da je tako. Sem že bila v trgovini vmes, da kupim novega, pa trenutno nimajo. No, moram iti v kako večjo.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti